Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

ЖИТТЯ В ДЕРЕВ’ЯНОМУ БУДИНКУ ЗНИЖУЄ СТРЕС ТА ЗМІЦНЮЄ ЗДОРОВ’Я

Усі статі

Чи знаєте ви, що проживання в дерев’яному будинку може зменшити стрес, як прогулянка по лісу? Соснове дерево містить фітонциди, які знижують рівень гормону стресу кортизолу.
Вчені виявили, що будівлі з дерев’яними конструкціями знижують кров’яний тиск та частоту серцевих скорочень. Деревина також володіє дуже хорошими акустичними властивостями, поглинає звуки і створює заспокійливу та затишну атмосферу.
Вплив деревини на людей вивчався в багатьох країнах. Результати досліджень постійно доводять, що використання деревини в будівництві та інтер’єрах будинків сприяє фізичному та психічному здоров’ю людей.
Найсучасніші дерев’яні будинки – будинки з клеєного бруса. Вони сприяють хорошому здоров’ю завдяки унікальним характеристикам дерева, а також позбавлені всіх недоліків цільної деревини. Незважаючи на високу ступінь обробки, клеєний брус в стіні залишається тією ж сосною, яка витримала сніг, дощ та сонце. Дерев’яні будинки з клеєного бруса виробляються з використанням екологічно чистого клею, який зберігає природну здатність деревини дихати.
Здоровий та довговічний будинок з клеєного бруса вимагає мінімального технічного обслуговування та при цьому є екологічно і енергетично ефективним.
Дерев’яні будинки та будівлі сприяють хорошому здоров’ю також завдяки чудовій якості повітря. Деревина має унікальну здатність поглинати вологу та випускати її назад в повітря, коли воно стає сухим. Завдяки цьому підтримується оптимальна вологість в приміщенні, що сприяє гарному здоров’ю.

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download intex firmware
Download WordPress Themes
udemy course download free