Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

ЖИТТЯ В ДЕРЕВ’ЯНОМУ БУДИНКУ ЗНИЖУЄ СТРЕС ТА ЗМІЦНЮЄ ЗДОРОВ’Я

Усі статі

Чи знаєте ви, що проживання в дерев’яному будинку може зменшити стрес, як прогулянка по лісу? Соснове дерево містить фітонциди, які знижують рівень гормону стресу кортизолу.
Вчені виявили, що будівлі з дерев’яними конструкціями знижують кров’яний тиск та частоту серцевих скорочень. Деревина також володіє дуже хорошими акустичними властивостями, поглинає звуки і створює заспокійливу та затишну атмосферу.
Вплив деревини на людей вивчався в багатьох країнах. Результати досліджень постійно доводять, що використання деревини в будівництві та інтер’єрах будинків сприяє фізичному та психічному здоров’ю людей.
Найсучасніші дерев’яні будинки – будинки з клеєного бруса. Вони сприяють хорошому здоров’ю завдяки унікальним характеристикам дерева, а також позбавлені всіх недоліків цільної деревини. Незважаючи на високу ступінь обробки, клеєний брус в стіні залишається тією ж сосною, яка витримала сніг, дощ та сонце. Дерев’яні будинки з клеєного бруса виробляються з використанням екологічно чистого клею, який зберігає природну здатність деревини дихати.
Здоровий та довговічний будинок з клеєного бруса вимагає мінімального технічного обслуговування та при цьому є екологічно і енергетично ефективним.
Дерев’яні будинки та будівлі сприяють хорошому здоров’ю також завдяки чудовій якості повітря. Деревина має унікальну здатність поглинати вологу та випускати її назад в повітря, коли воно стає сухим. Завдяки цьому підтримується оптимальна вологість в приміщенні, що сприяє гарному здоров’ю.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
free online course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
online free course