Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11
Дома из клееного бруса

Про нас

ART LOG HOUSE займається виробництвом клеєного бруса та будівництвом будинків з нього з 2005 року. Ми проектуємо та будуємо будинки з бруса «під ключ» - тобто беремо на себе всі турботи по розробці та реалізації проекту, і передаємо клієнтові вже готовий до експлуатації об'єкт.

повний цикл виробництва в короткі терміни
більше 200 будинків різного ступеня складності
якісне виробництво за євростандартом EN14080:2013
17 років досвіду роботи
МІСІЯ ART LOG HOUSE

Розробляти та втілювати в життя різноманітні архітектурні рішення в області дерев'яного домобудівництва; створювати надійні та довговічні будинки з клеєного бруса, що забезпечують мешканцям максимальний комфорт.

НАШІ КЛІЄНТИ ОТРИМУЮТЬ

Індивідуальне проектування

Ми не пропонуємо стандартні рішення, а прагнемо реалізувати ваші особисті уявлення про ідеальний будинок з бруса. Зрозуміло, за основу ви можете взяти один з наших типових проектів, і ми разом адаптуємо його відповідно до ваших потреб і побажань.

Послуги нашого архітектора

Надаємо послуги архітектора або архітектурного бюро (для реалізації масштабних будівельних проектів), що спеціалізуються на проектуванні авторських будинків з дерева. Ваш проект буде реалізований з урахуванням специфіки дерев'яного домобудівництва та адаптований до нашого виробництва.

Комплексний підхід

Над вашим проектом працюють архітектори, інженери та будівельники. Комплекс робіт включає аналіз ділянки та архітектурне проектування, розробку робочої документації, згідно з якою ми виробляємо комплект дерев'яного будинку, його збірку, оздоблювальні роботи та здачу об'єкта в експлуатацію.

Строительство большепролетных конструкций

Контроль кожного етапу будівництва

З вами працює персональний менеджер, який веде проект від початку і до завершення. Консультує і допомагає вибрати відповідні матеріали, інформує про хід будівництва, надає фото і відеозвіти. Також ви в будь-який момент можете під'їхати на будівництво і переконатися, що все йде за планом.

Строительство домов из клееного бруса

Новий будинок з гарантією

Ми повністю виконуємо свої зобов'язання, ви отримуєте готовий для проживання будинок з клеєного бруса з гарантією 10 років. Оскільки дерев'яні будинки потребують догляду, через 5 років експлуатації необхідно відновити захисне лакофарбове покриття зовнішніх конструкцій. Тоді ваш будинок збереже свій унікальний зовнішній вигляд на довгі роки.

Строительство деревянных коттеджей

Співпрацюємо з будівельними організаціями

Компанія ART LOG HOUSE також співпрацює з будівельними організаціями - у нас можна замовити готовий комплект дерев'яного будинку для самостійної збірки.

ПРОЕКТИ БУДИНКІВ

Це добротні комфортабельні та просторі будинки, призначені для постійного проживання. Ми реалізуємо проекти в різних архітектурних стилях - фахверк, хай-тек, шале, кантрі та будь-якому іншому, що вам до вподоби. Дерев'яні стіни та внутрішнє оздоблення під брус додадуть вашому житлу максимальну природність, а ексклюзивні рішення привнесуть в дизайн неповторного шарму.

Фахверковый дом строительство
Проект "Лунара" Детальніше

Витончений двоповерховий фахверковий будинок з невеликою їдальнею, вітальнею та кабінетом на першому поверсі. На другому поверсі розташовані 3 спальні з балконами, 2 санвузли та галерея.

 • 226,2 кв.м Загальна площа
 • 205,6 кв.м Площа внутрішніх приміщень
 • 20,6 кв.м Площа зовнішніх приміщень
Проект дома из клееного бруса Киев
Проект "Артеміда" Детальніше

Затишний та компактний двоповерховий будинок в сучасному стилі. На першому поверсі розташовані кухня-їдальня, поєднана з вітальнею, дві невеликі тераси, веранди та спальня. На другому - 3 світлі спальні з санвузлами. Відмінний варіант для проживання сім'ї.

 • 329,3 кв.м Загальна площа
 • 290,1 кв.м Площа внутрішніх приміщень
 • 39,2 кв.м Площа зовнішніх приміщень
Дома из клееного бруса Днепр
Проект "Веста" Детальніше

Невеликий двоповерховий будинок, виконаний в класичному стилі. На першому поверсі розташовані кабінет, вітальня та їдальня. Є невелика зручна тераса. На другому поверсі 3 спальні з санвузлом.

 • 202,5 кв.м Загальна площа
 • 177,3 кв.м Площа внутрішніх приміщень
 • 25,2 кв.м Площа зовнішніх приміщень
Элитные дома из клееного бруса
Проект "Олена" Детальніше

Елітний двоповерховий будинок в стилі шале, з розкішною терасою, їдальнею, вітальнею та кабінетом, розташованими на першому поверсі. На другому - 3 просторі спальні з балконами та санвузлами.

 • 459,9 кв.м Загальна площа
 • 349,6 кв.м Площа внутрішніх приміщень
 • 110,3 кв.м Площа зовнішніх приміщень
Строительство элитных домов из дерева
Проект "Доротея" Детальніше

Просторий двоповерховий будинок преміум класу, виконаний в стилі модерн. У центрі першого поверху розташована велика вітальня, світла тераса та дві спальні з санвузлами. На другому поверсі - 3 спальні з балконами та санвузлами, а також простора світла галерея.

 • 478,6 кв.м Загальна площа
 • 382 кв.м Площа внутрішніх приміщень
 • 96,6 кв.м Площа зовнішніх приміщень