Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

Виробництво

ART LOG HOUSE вже 17 років займається виробництвом клеєного брусу. У нас є власні виробничі лінії, на яких виготовляються всі необхідні деталі для будівництва дерев’яних будинків:

Производство клееного бруса
Топливные брикеты RUF
виробництво клеєного брусу
Клеєні балки перекриття
Відповідаємо вимогам європейського EN14080:2013
Автоматизуємо процес проектування - Dietrich’s та К3-Котедж
Екологічність матеріалів підтверджена сертифікатами
Безпечний для здоров'я не викликає алергічних реакцій

ВИРОБЛЯЄМО

* стіновий клеєний брус і балки перекриття;

* деталі фахверкових конструкцій і архітектурні елементи фасадів;

* великогабаритні клеєні дерев'яні конструкції;

* несучі конструкції великопролітних будівель та споруд;

* кроквяні системи;

* погонажні вироби (декоративні матеріали для обробки стель, стін та підлоги).

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА БУДИНКІВ З КЛЕЄНОГО БРУСА

Виробництво клеєного бруса
Етап 01

Розпилювання і сушка деревини

Круглий пиловник (переважно сосна, можливо ялина) ми закуповуємо на державних лісозаготівельних підприємствах в Житомирській і Рівненській областях. Виробництво бруса починається з розпилювання круглого лісу. Далі ми сушимо деревину в автоматичних сушильних камерах із загальним обсягом разового завантаження 400 м3. Процес управління камерами повністю автоматизований і проводиться з комп'ютера. Контроль процесу сушіння дозволяє домогтися рівномірної вологості деревини 8-12%.

Производство большепролетных конструкций
Етап 02

Виробництво клеєного бруса

Висушені ламелі (дошки) строгаються, прибираються ділянки з дефектами. На торцях ламелей фрезерується зубчастий профіль довжиною 16 мм і кроком 3,8 мм для зрощування дошок по довжині. Потім на горизонтальному гідравлічному пресі ламелі склеюються по пласті в брус. Для збільшення міцності клеєного бруса вони склеюються між собою протилежним напрямком волокон деревини. Для склеювання дерев'яних конструкцій ми використовуємо клейову систему шведського виробництва - Casco Adhesives AB Akzo Nobel NV, абсолютно безпечну для здоров'я людей і не викликає алергічних реакцій (екологічність підтверджена європейськими сертифікатами). Зразки клеєного бруса проходять перевірку якості в лабораторіях компанії Akzo Nobel. Результати перевірки показують, що виготовлена нами продукція відповідає вимогам європейського стандарту EN14080:2013, та є стійкою до розшарування. Ми виготовляємо клеєні дерев'яні конструкції (КДК) з максимальною товщиною 350 мм і шириною 1250 мм. Довжина несучих конструкцій - до 12 м. Така довжина елементів дозволяє робити перев'язку брусів, зміщуючи їх з'єднання в різних перерубах сусідніх вінців.

Профілювання клеєного бруса
Етап 03

Профілювання і виробництво деталей для дерев'яного будинку

Профілювання - кінцева стадія обробки клеєного бруса. Він профілюється на чотирибічному верстаті. Ми виробляємо профільований брус зі стандартним перерізом 200х204 (h) мм, де 192 мм - видима частина, і з максимальним перетином 250х250 (h) мм. За своєю конструкцією брус передбачає можливість укладання натурального утеплювача - льнополотно або німецький синтетичний утеплювач на самоклейній основі Illbruck. Це можливо завдяки пазам в його профілі, в які закладається утеплювач товщиною близько 5-6 мм. З заготовок бруса вирізаються деталі майбутньої споруди, здійснюється фрезерування з'єднань дерев'яних конструкцій.

Клеєний брус зарізаний під проект
Етап 04

Антисептування та упаковка клеєного бруса

Ми здійснюємо антисептування клеєних дерев'яних конструкцій, з огляду на пору року, коли виготовляються деталі та будується будинок, умови експлуатації зовнішніх і внутрішніх поверхонь, а також побажання клієнта. Торці бруса обробляємо спеціальними захисними водовідштовхувальними складами. Далі пакуємо матеріали в поліетиленову плівку з УФ-фільтром і в пакети вагою до 4 т. Готовий комплект дерев'яного будинку з пронумерованими деталями відправляється на будівництво. Нашим будівельникам залишається лише зібрати його згідно з кресленнями.