У країнах з високим рівнем життя, таких як Сполучені Штати, Канада або Скандинавія, більше 90% будинків, побудованих щороку, мають в основі деревину. В Японії цей показник перевищує 50%. В Україні все більше людей, стурбованих комфортом та майбутнім нашої планети, роблять вибір на користь дерев’яного будинку.
Зростаюче споживання викопних видів палива та корисних копалин призвело промислово-розвинені країни до сильної екологічної обізнаності, орієнтованої на скорочення споживання енергії (зокрема боротьби з парниковим ефектом) та використанню поновлюваних матеріалів.
У цьому контексті розвиток будівництва дерев’яних конструкцій є важливою ланкою в захисті нашої планети. Дійсно, деревина, поновлюваний будівельний матеріал вимагає мало енергії для її перетворення, а дерев’яний будинок, ідеально герметичний, дозволяє значно економити енергію для його нагрівання.
Незалежно від клімату дерева сприяли еволюції життя, задовольняючи наші основні потреби: кисень, воду, їжу і захист по відношенню до зовнішнього світу. Використання деревини в будівництві дозволяє підтримувати і розвивати лісове господарство.
Дерево, має приємний запах, має заспокійливі властивості. Важко залишатися байдужим до краси структури в матеріалах з дерева. Крім того, будинок, побудований з дерева, говорить про високий статус власника. Він є втіленням надійності, природності і краси.
Щоденне життя в місті, завдає серйозної шкоди здоров'ю кожного з нас. Мільйони (навіть мільярди) жителів мріють про зручні, теплі та безпечні будинки, побудовані з натуральних матеріалів.