Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

ОСОБЛИВОСТІ ДЕРЕВ’ЯНОГО БУДІВНИЦТВА

Усі статі

У країнах з високим рівнем життя, таких як Сполучені Штати, Канада або Скандинавія, більше 90% будинків, побудованих щороку, мають в основі деревину. В Японії цей показник перевищує 50%. В Україні все більше людей, стурбованих комфортом та майбутнім нашої планети, роблять вибір на користь дерев’яного будинку.

Зростаюче споживання викопних видів палива та корисних копалин призвело промислово-розвинені країни до сильної екологічної обізнаності, орієнтованої на скорочення споживання енергії (зокрема боротьби з парниковим ефектом) та використанню поновлюваних матеріалів.

У цьому контексті розвиток будівництва дерев’яних конструкцій є важливою ланкою в захисті нашої планети. Дійсно, деревина, поновлюваний будівельний матеріал вимагає мало енергії для її перетворення, а дерев’яний будинок, ідеально герметичний, дозволяє значно економити енергію для його нагрівання.

Незалежно від клімату дерева сприяли еволюції життя, задовольняючи наші основні потреби: кисень, воду, їжу і захист по відношенню до зовнішнього світу. Використання деревини в будівництві дозволяє підтримувати і розвивати лісове господарство.

Дерево, має приємний запах, має заспокійливі властивості. Важко залишатися байдужим до краси структури в матеріалах з дерева. Крім того, будинок, побудований з дерева, говорить про високий статус власника. Він є втіленням надійності, природності і краси.

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes
udemy free download

Щоденне життя в місті, завдає серйозної шкоди здоров'ю кожного з нас. Мільйони (навіть мільярди) жителів мріють про зручні, теплі та безпечні будинки, побудовані з натуральних матеріалів.