Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

КЛЕЄНИЙ БРУС У БУДІВНИЦТВІ ЕКОЛОГІЧНОГО ЖИТЛА

Усі статі

Однією з основних вимог, які ставлять до сьогоднішніх умов проживання, є їх екологічність. І практично поза конкуренцією за цим критерієм до сих пір залишається саме дерево.

Деревину використовують в будівництві з давніх часів. Цей матеріал має ряд переваг: він досить міцний, еластичний, морозостійкий, зберігає тепло, легко піддається обробці, має низьку звуко- та теплопровідність, природний колір та особливий аромат, що дозволяє зробити будинок з дерева теплим та комфортним для проживання. Стіни дерев’яного будинку «дихають», а сучасні технології відкривають широкі можливості для експериментування та успішного будівництва.

Більшу частину життя сучасна людина проводить в цегляних або бетонних будівлях. Тому ми вважаємо, що заміський будинок повинен бути дерев’яним! Хоча б з тієї причини, що дерев’яні стіни наповнюють оселю прекрасним ароматом лісу, не кажучи вже про інші переваги.

Якщо ви вирішили стати володарем дерев’яного будинку, доведеться вирішити чимало питань. А саме: якій породі деревини віддати перевагу, який вид дерев’яного матеріалу найкраще підійде і т.д. Але на ці питання відповідь у нас буде одна – брус клеєний із сосни. З ним людина отримує всі переваги дерев’яних будівель – красу, екологічність, надійність та зручність навіть через дуже багато років після завершення будівництва.

Ще з давніх часів сосна була відома своїми цілющими властивостями. У народі вважалося, що це дерево сприяє міцному здоров’ю, наділяє довголіттям та молодістю, повертає силу та енергію. В даний час цьому знайшли і наукові пояснення. Деревина хвойних порід виділяє в повітря фітонциди, які в свою чергу вбивають хвороботворні мікроорганізми, бактерії та віруси, а оздоровлюючий і заспокійливий ефект дарують ефірні олії, та їх аромати.

Всі переваги клеєного бруса можна пояснити процесом його виробництва, він складається з декількох стадій. На першій стадії колоду розпилюють на дошки необхідного розміру та ретельно сушать. Вологість цієї дошки виявляється істотно нижче, тому що на відміну від масивного цільного бруса дошку просушити набагато простіше. Після матеріал перевіряється на дефекти, та пошкоджені ділянки видаляють. Далі дошка профілюється та зрощується в ламелі з яких на спеціальних пресах та склеюють брус. Використовують для склеювання екологічно чисті клеї (високоміцні та водостійкі), вони не порушують здатність дерева «дихати». І сертифіковані для несучих клеєних дерев’яних конструкцій.

Ще одна відмінна характеристика при виготовленні клеєного бруса полягає в тому, що при склеюванні в єдиний брус напрямки деревних волокон в ламелях задаються в протилежні один від одного. Саме тому клеєний брус стає більш міцним та надійним, якщо порівнювати зі звичайним брусом, при зміні вологості він не деформується, а звукоізоляція підвищується.

Також за ступенем вогнестійкості конструкцій клеєний брус відноситься до групи важко горючих матеріалів, що доведено безліччю проведених випробувань. За показниками ступеня вогнестійкості, конструкції з клеєного бруса набагато надійніші, ніж конструкції з металу та залізобетону.

Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download lenevo firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download

Терміни будівництва будинку з клеєного бруса набагато менші, ніж терміни будівництва з цільного бруса. Так як всі деталі виготовляються з високою точністю при підтримці постійної температури та вологості в заводських умовах. Тому складання конструкції будинку проводиться легко та швидко, а монтаж займає не більше 3-6 тижнів на готовому фундаменті. Будинки з клеєного бруса не вимагають часу на усадку, вона не перевищує 0,5%, на відміну від профільованого бруса, усадка якого становить близько 7%. Це дозволяє замовнику істотно заощадити на термінах проведення оздоблювальних робіт, а нам зводити будинки протягом всього року. Не значна усадка дозволяє, наприклад, ставити в будинку вітражі будь-якого розміру. Іншою безперечно перевагою клеєного дерева є можливість проводити приховане розведення інженерних комунікацій в дерев'яних балках, стовпах, перекриттях, стінах. І, нарешті, клеєний брус має високу якість лицьової поверхні і тому додаткового оздоблювання не вимагає.

Зазвичай вважають що дерев’яний будинок - це тільки дачний варіант, де можна жити тільки в теплу пору року. Насправді з клеєного бруса можна побудувати житло, яке не поступатиметься традиційним цегляним будинкам: із гарним оздобленням, вікнами, оргтехнікою, сигналізацією та системою «розумний дім». Різниця лише в тому, що замість звичного для більшості людей цегли або каменю, стіни будинку будуть виконані з екологічно чистого, що створює оптимальний для проживання мікроклімат, природного матеріалу - деревини.