Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

ПРО ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ В БУДИНКАХ З КЛЕЄНОГО БРУСА

Усі статі

Основна мета дизайну інтер’єру – створити функціональне, послідовне та красиве середовище для проживання. Добре продуманий дизайн інтер’єру забезпечує гарний настрій і, таким чином, сприяє відчуттю домівки. Щоб отримати найкращі рішення для дизайну інтер’єру, слід також враховувати зовнішній вигляд та облаштування будинку.

Оскільки будинки з клеєного бруса побудовані з одного із самих природних та гарних будівельних матеріалів, він також може бути використаний в дизайні інтер’єру. Можливе застосування натуральних матеріалів: каменю, дерева, шпону, металу, скла, плитки, штукатурки та паперових шпалер. Пластик та інші пластмаси слід уникати, якщо це можливо.

Підлога в будинках з бруса – дерев’яні дошки, а також паркет, плитка, пробкові підлоги та килими. При виборі меблів та інтер’єрів природні матеріали, такі як дерево, шпон та фанера, також можуть бути кращими й поєднуватися з кольоровими поверхнями.

З брусовою поверхнею стін дуже добре гармонізувати класичні, сучасні та мінімалістичні стилі. У будинку з клеєного бруса часто є багато неприкритих стовпів, балок та виступів. Завдяки дизайнерським рішенням можна створити унікальний дизайн інтер’єру.

Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download karbonn firmware
Free Download WordPress Themes
online free course

У випадку дерев'яних будинків з бруса слід приділити увагу тому, як можна було б збагачувати та дублювати великі блокові ділянки, щоб інтер'єр не надто нагадував сауну. Серед рішень тут може бути – брошурування та старіння дерев'яних поверхонь або можливість зробити стіни по-різному пофарбованими до стелі. Для більшої різноманітності деякі внутрішні стіни обробити штукатуркою або каменем. Щоб компенсувати теплі дерев'яні поверхні, можна використовувати меблі зі скла та металу.