Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ КЛЕЄНОЇ ДЕРЕВИНИ В БУДІВНИЦТВІ

Усі статі

1. Енергозбереження

Низька теплопровідність клеєної деревини дозволяє жити в комфорті, взимку та влітку. Скоротити витрати на опалення та кондиціонування будинку.

2. Стійкість до пошкоджень

Клеєна деревина стійка до пошкоджень, викликаних зовнішніми факторами. Передова технологія, яка використовується для обробки деревини, дозволяє значно збільшити термін служби будинку.

3. Користь для здоров’я

Рівень кисню та вологості будинку постійно підтримується в оптимальному балансі. Велика кількість ферментів та натуральних олій мають приємний запах та чинять позитивний вплив на організм людини. Екологічний будинок приносить користь, особливо для людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями або алергією.

4. Швидкість будівництва

Сучасні технології виробництва дерев’яного будинку значно спрощують збірку будинку. Вони також скорочують терміни будівництва (10-20 днів).

5. Будівництво в будь-яку пору року

Ви можете побудувати дерев’яний будинок в будь-яку пору року. Дерево, різане взимку, примножує всі його природні якості, тому що в цей період воно набагато більш смолисте та менш вологе.

6. Мінімальна усадка та захищеність від деформацій

На відміну від цільної клеєна деревина зберігає розміри та форму. Це обумовлено відсутністю внутрішньої напруги в деревині, а також виготовленням з попередньо висушеної сировини.

7. Немає необхідності у важкому фундаменті

Дерев’яна конструкція важить в середньому в три рази менше, ніж цегляна. Вона дозволяє економити кошти на більш легкому фундаменті.

8. Не вимагає обробки

Стіни не вимагають додаткової зовнішньої та внутрішньої обробки: їх не потрібно ні штукатурити, ні обклеювати шпалерами. Вироби з клеєної деревини мають бездоганний зовнішній вигляд.

Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
download intex firmware
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

9. Вогнестійкість

Конструкції з клеєної деревини відносяться до важко горючих матеріалів. Їх показник вогнестійкості значно вище, ніж у конструкцій з металу та залізобетону.

10. Турбота про навколишнє середовище

Дерев'яний будинок є екологічно чистим та безпечним завдяки натуральним матеріалам.