Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

ЧОМУ САМЕ ДЕРЕВ’ЯНИЙ БУДИНОК

Усі статі

Згідно з відгуками, в дерев’яних будинках живуть щасливі люди. Річ у тім, що дерев’яні матеріали створюють приємне середовище для проживання з точки зору вологості та акустики, а також сприяють зниженню рівня стресу.

Деревина може поглинати вологість в залежності від навколишнього середовища та температури повітря. Це покращує внутрішній клімат дерев’яних будинків. Дослідження різних деревних порід свідчать про те, що сосна, яка є м’якою деревиною, володіє кращими можливостями по абсорбації та вивільненню вологи.

У сосни є інші цікаві характеристики з точки зору будівництва і проживання. Масла та зв’язувальні речовини (лігнін) в сосні володіють антибактеріальними властивостями, вони зменшують утворення токсичних сполук, які виділяються бактеріями та пліснявіють в повітрі.

Масла та інші летючі органічні сполуки в сосні також мають переваги Дослідження показують, що, наприклад, скипидар може справити позитивний вплив на імунологію.

Школярі в дерев’яних будівлях відчувають менше стресу, менше конфліктів та краще концентруються. Це результати досліджень Інституту людського дослідження, в якому порівнювалися два класи: один, розташований в приміщенні, стіни якого були обшиті дерев’яними матеріалами, а інший в різних місцях.

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
download lava firmware
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free

Дерев'яні інтер'єри створюють приємну акустичну середу. Звуки можна схарактеризувати як «м'якші», ніж в інтер'єрах з використанням інших матеріалів. Дерев'яні інтер'єри також мають заспокійливий вплив на кров'яний тиск та пульс. Крім того, дослідження, проведене в будинках для людей похилого віку, вказує на те, що дерев'яні інтер'єри роблять позитивний вплив на соціальне життя людей похилого віку.

Останнім часом на багатьох ринках зростає використання деревини в будівництві. Бувши поновлюваним і стійким матеріалом, він надає цікаві можливості для будівельної галузі.