Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

БІЛЬШЕ 200 М2

Всі проекти
деревянный дом из бруса
ПРОЕКТ "ОЛІВІЯ" 285 М2

Двоповерховий сучасний будинок з великою терасою. На першому поверсі розташовані просторі вітальня, кухня та спальня. На другому - хол, гардеробна, три спальні та два балкона.

Докладніше
строительство дома из бруса
ПРОЕКТ "ДАНІЕЛА" 270,5 М2

Двоповерховий сучасний будинок з великою терасою. На першому поверсі розташовані світла вітальня поєднана з кухнею-їдальнею, спальня, санвузол та гардероб. На другому - три спальні, гардероб, санвузол та балкон.

Докладніше
дом из клееного бруса
ПРОЕКТ "АДРІАНА" 225 М2

Двоповерховий будинок в класичному стилі з затишною терасою. На першому поверсі розташовується кухня-їдальня, поєднана з вітальнею, спальня, кабінет, а також парна та пральня. На другому - спальня, кімната відпочинку та просторий балкон.

Докладніше
проект дома из бруса
ПРОЕКТ "ІРЕНА" 249,9 М2

Двоповерховий будинок з затишною терасою. На першому поверсі розташовані світла вітальня поєднана з кухнею-їдальнею, дві спальні та пральня. На другому - велика кімната відпочинку, дві спальні та балкон.

Докладніше
современный деревянный дом
ПРОЕКТ "МАРГАРИТА" 217,3 М2

Двоповерховий будинок з великою терасою та гаражем. На першому поверсі розташовані простора вітальня, кухня-їдальня, кабінет та санвузол. На другому - три спальні, санвузол та галерея.

Докладніше
двухэтажный дом из клееного бруса
ПРОЕКТ "ЮНОНА" 238,4 М2

Двоповерховий будинок з терасою та підвальним поверхом. На першому поверсі розташовані простора вітальня-їдальня, кухня, спальня, а також гардеробна, комора та санвузол. На другому - дві спальні, дві гардеробні, галерея та санвузол. Підвальний поверх має майстерню, котельню, пральню та кімнату відпочинку.

Докладніше
двухэтажный дом с террасой
ПРОЕКТ "АГАТА" 238,8 М2

Двоповерховий будинок з великою терасою та гаражем. На першому поверсі розташовані простора вітальня, кухня-їдальня, сауна та санвузол. На другому - чотири спальні, санвузол та балкон.

Докладніше
проект дома
ПРОЕКТ "ВІКТОРІЯ" 235 М2

Одноповерховий будинок з цокольним поверхом. На першому поверсі розташовані простора світла вітальня та тераса, а також три спальні, санвузол та гардероб. На цокольному поверсі розташовані кімната відпочинку, дві комори, санвузол та парна.

Докладніше
дом клееный брус
ПРОЕКТ "ГЛОРІЯ" 317 М2

Просторий двоповерховий будинок з басейном. На першому поверсі розташовані вітальня, кухня-їдальня, басейн та парна. На другому поверсі - дві спальні, дві кімнати відпочинку та балкон.

Докладніше
дом из клееного бруса
ПРОЕКТ "ПЕРСЕФОНА" 212,3 М2

Невеликий двоповерховий будинок з просторою терасою. На першому поверсі розташовані вітальня, кухня-їдальня та дві спальні. На другому поверсі велика кімната відпочинку.

Докладніше
двухэтажный дом из бруса
ПРОЕКТ "ЕРИНІЯ" 435,6 М2

Просторий двоповерховий будинок преміум класу. У центрі першого поверху розташована світла вітальня, велика тераса, а також кухня-їдальня, спальня та кабінет. На другому поверсі - 4 спальні з балконами та два санвузли.

Докладніше
дом из бруса проект
ПРОЕКТ "КЛЕМЕНТИНА" 235,7 М2

Двоповерховий будинок з гаражем та майстернею. На першому поверсі розташовані вітальня, їдальня та кухня, а також спальня, пральня та гардероб. На другому - дві спальні та кімната відпочинку.

Докладніше
двухэтажный дом из клееного бруса
ПРОЕКТ "ВЕНЕРА" 340,1 М2

Елітний двоповерховий будинок з розкішною терасою, а також їдальнею, вітальнею та кабінетом, розташованими на першому поверсі. На другому - 3 просторі спальні, два санвузли та балкон.

Докладніше
проект красивого деревянного дома
ПРОЕКТ "МЕЛАНТА" 201,7 М2

Двоповерховий сучасний будинок з великою терасою. На першому поверсі розташовані світла вітальня поєднана з кухнею, спальня та гардероб. На другому - просторий хол, дві спальні та два балкони.

Докладніше
сучасний будинок з бруса
ПРОЕКТ "ЕСМЕРАЛЬДА" 392,3 М2

Двоповерховий сучасний будинок з великою терасою та верандами. На першому поверсі розташовані просторі вітальня та кухня-їдальня. На другому - три спальні та два балкони.

Докладніше
Дом из клееного бруса
ПРОЕКТ "АНЖЕЛІКА" 264,4 М2

Двоповерховий будинок в стилі шале, з практичним навісом та гаражем на дві машини. На першому поверсі розташовані простора світла вітальня та тераса. На другому - три спальні, санвузол та гардеробна.

Докладніше
ПРОЕКТ "НЕФТІС" 239,3 М2

Елегантний двоповерховий будинок, виконаний в скандинавському стилі, з відкритою терасою і великими вікнами для гарного освітлення і відчуття простору. На першому поверсі простора кухня-вітальня, спальня і сауна. На другому поверсі три спальні і хол. На кожному поверсі є санвузол.

Докладніше
Двухэтажный фахверковый дом
ПРОЕКТ "ЛУНАРА" 226,2 М2

Витончений двоповерховий фахверковий будинок з невеликою їдальнею, вітальнею і кабінетом, розташованими на першому поверсі. На другому поверсі розташовуються 3 спальні з балконами, 2 санвузли та галерея.

Докладніше
Современный деревянный дом
ПРОЕКТ "ОЛЕНА" 459,9 М2

Елітний двоповерховий будинок в стилі шале, з розкішною терасою, їдальнею, вітальнею і кабінетом, розташованими на першому поверсі. На другому - 3 просторі спальні з балконами та санвузлами.

Докладніше
ПРОЕКТ "ДОРОТЕЯ" 478,6 М2

Просторий двоповерховий будинок преміум класу, виконаний в стилі модерн. У центрі першого поверху розташовується велика вітальня, світла тераса та дві спальні з санвузлами. На другому поверсі - 3 спальні з балконами та санвузлами, а також простора світла галерея.

Докладніше
Проект деревянного дома
ПРОЕКТ "ВЕСТА" 202,5 М2

Невеликий двоповерховий будинок, виконаний в класичному стилі. На першому поверсі розташовуються кабінет, вітальня та їдальня. Є невелика зручна тераса. На другому поверсі 3 спальні з санвузлом.

Докладніше
ПРОЕКТ "АРТЕМІДА" 329,3 М2

Затишний та компактний двоповерховий будинок в сучасному стилі. На першому поверсі розташовується кухня-їдальня, поєднана з вітальнею, дві невеликі тераси, веранди та спальня. На другому - 3 світлі спальні з санвузлами. Відмінний варіант для проживання сім'ї.

Докладніше
Проекты деревянных домов
ПРОЕКТ "АЗАЛІЯ" 504,1 М2

Двоповерховий будинок в стилі шале, з практичним навісом та гаражем на дві машини. На першому поверсі розташовані простора світла вітальня та тераса. На другому - три спальні, санвузол та гардеробна.

Докладніше