Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

До 200 м2

Всі проекти
ПРОЕКТ "МАРГО" 157,46 М2

Невеликий двоповерховий гостьовий будинок. На першому поверсі розташовані простора тераса, велика вітальня та хамам. На другому - дві спальні, гардеробна та балкон.

Докладніше
ПРОЕКТ "ІРМА" 164,28 М2

Невеликий сучасний одноповерховий будинок з терасою. У ньому розташовані спальня з лоджією, гардероб, кухня-студія та зал з двома роздягальнями.

Докладніше
дом из клееного бруса
ПРОЕКТ "ЛЕТИЦІЯ" 154,3 М2

Одноповерховий будинок з великою терасою. У ньому розташовані дві спальні, простора кухня-вітальня та кабінет.

Докладніше
дом из клееного бруса
ПРОЕКТ "МАРСЕЛА" 191,1 М2

Сучасний двоповерховий будинок з терасою та просторою вітальнею. На першому поверсі розташовані світла вітальня, кухня, кабінет та спальня. На другому - галерея, дві спальні та балкон.

Докладніше
проект дома из клееного бруса
ПРОЕКТ "ФРЕЯ" 135,6 М2

Одноповерховий будинок з великою терасою. Є дві спальні, простора вітальня та кухня-їдальня.

Докладніше
Строительство домов из клееного бруса
ПРОЕКТ "ЕМІЛІЯ" 175,4 М2

Двоповерховий будинок з вежею. На першому поверсі розташовується простора вітальня, кухня-їдальня, дві спальні, парилка, ванна кімната та вбиральня, а також тераса. На другому поверсі велика кімната відпочинку, спальня, вбиральня та балкон. У вежі невелика кімната відпочинку.

Докладніше
ПРОЕКТ "ДІАНА" 171,7 М2

Невеликий сучасний одноповерховий котедж з терасою. У ньому розташовуються дві просторі кімнати відпочинку, невелика кухня, сауна та купіль, а також веранда та тераса.

Докладніше
ПРОЕКТ "КАСАНДРА" 130 М2

Компактний двоповерховий будинок для відпочинку за містом. На першому поверсі розміщується велика кімната відпочинку, тераса, а також парилка і купіль. На другому поверсі спальня з санвузлом.

Докладніше
Проектирование домов из древесины
Проект "ЕЛАДА" 168,4 М2

Невеликий елегантний двоповерховий будинок з просторою терасою і містким гаражем. У ньому розташовуються три спальні з балконами, невелика кухня-вітальня і окремий санвузол на кожному поверсі.

Докладніше
ПРОЕКТ "ЮВЕНТА" 134,9 М2

Компактний двоповерховий будинок, виконаний в класичному стилі. На першому поверсі розташовані тераса, кухня, вітальня та спальня. На другому - хол, 3 спальні, балкон та санвузол.

Докладніше
Красивый деревянный коттедж
ПРОЕКТ "ФРАНЧЕСКА" 164,0 М2

Двоповерховий будинок в стилі прованс з просторою довгою терасою. На першому поверсі розміщуються поєднана вітальня-їдальня, кухня та дві маленькі спальні з санвузлом. На другому поверсі - кімната відпочинку з балконом та невелика спальня.

Докладніше
Строительство элитных деревянных домов
ПРОЕКТ "КАРОЛІНА" 151,8 М2

Невеликий затишний одноповерховий будинок, зведений в стилі шале. З просторою світлою вітальнею, двома невеликими спальнями та кухнею-їдальнею.

Докладніше
ПРОЕКТ "ІВАННА" 132,1 М2

Невеликий сучасний одноповерховий будинок з терасою. У ньому розташовуються дві спальні, невелика вітальня та кухня-їдальня.

Докладніше
Деревянный дом из бруса
ПРОЕКТ "ДІНАРА" 178,8 М2

Світлий одноповерховий будинок в стилі модерн з великою терасою. В одному крилі розміщується простора вітальня-їдальня з кухнею. В іншому крилі - дві спальні з санвузлами та гардероб.

Докладніше