Завантаження . . .
Залишити запит +38 (067) 446 51 11

Комерційні та громадські будівлі

Всі проекти
Гостиничный комплекс с клееного бруса
ПРОЕКТ "СЕЛЕНА" 380,7 М2

Двоповерхові котеджі для відпочинку. На першому поверсі розташовані парилка з басейном, масажний кабінет, санвузол і кімната відпочинку. На другому поверсі - дві спальні з санвузлом і вітальня.

Докладніше
Строительство ресторанного комплекса из дерева
ПРОЕКТ "НАОМІ" 1404,7 М2

Триповерхова будівля ресторану. На цокольному поверсі розташований великий банкетний зал, зал ресторану і бар. Також є 2 санвузли, комори приміщення і два цехи. Перший поверх практично дублює цокольний, але відрізняється наявністю великої відкритої тераси. Третій поверх - мансардний. Містить адміністративне приміщення, кабінет, два санвузли, невелика зала ресторану і галерею на

Докладніше
Ресторанно-отельный комплекс из клееного бруса
ПРОЕКТ "АФРОДИТА" 488,6 М2

Двоповерховий ресторанно-готельний комплекс. На першому поверсі розташований хол з рецепцією і банкетний зал з відкритою терасою. Там же розташовується кабінет і кухня, а також 2 санвузли. На другому поверсі розташовані сім номерів з балконами і санвузлами в кожному.

Докладніше
Деревянный ресторан
ПРОЕКТ "АДЕЛЬ" 274,2 М2

Одноповерховий ресторан з невеликим обіднім залом і такою ж відкритою терасою. Є велика зручна кухня, пральня та три санвузли. Є окремий вхід для персоналу, а також гардеробна і душова.

Докладніше
Строительство деревянного ресторана
ПРОЕКТ "АВРОРА" 278,1 М2

Невеликий одноповерховий ресторан оригінальної восьмикутної форми з терасою. У одній зі стін розміщено службове приміщення з кухнею і окремим входом.

Докладніше